sobota, styczeń 28, 2023
Psy, opis rasy

Hej, od jakiegoś czasu zastanawiam się nad hodowlą miniaturowych psiaków rasy Maltańczyk, wiem, że dobrze się chowają – na co zwrócić uwagę hodując te psiaki? Chodzi mi o otwarcie hodowli w naszym kraju.

Zdjęcie znalezione na stronie Rover.com

Na pierwszy plan musisz wiedzieć, że o psiaki te należy szczególnie dbać, to znaczy o ich sierść i oczka. Musisz wiedzieć też, że z racji tego, że rasa ta należy do psów małych to i Maltańczyki podobnie jak inne niewielkie psy są bardzo narażone na kamień nazębny. Niestety ale ich zęby mają tendencję do odkładania się kamienia – dlatego powinieneś pamiętać o regularnym myciu ząbków pupila.

2 komentarze

  1. Monika 17 lutego 2017 at 09:28

    Jeżeli chcesz hodować maltańczyki to może warto odwiedzić już istniejące hodowle. Zobacz czy w Twojej miejscowości jest jakaś hodowla. Jak szukałam maltańczyka dla siebie to odwiedziłam hodowlę w Gdyni i Gdańsku, a kupiłam w Bydgoszczy.

  2. Irena 22 lutego 2017 at 06:55

    Hej, poradźcie, gdzie znaleźć hodowle maltańczyków w Polsce? Słyszałam, że jest ich sporo, ale trudno mi je znaleźć. Własny maltańczyk to moje największe marzenie. Poradźcie, a będę najszczęśliwsza na świecie.

Leave A Response