niedziela, sierpień 14, 2022
Psy, opis rasy

Hej wszystkim, chciałabym zakupić sobie małego słodkiego Maltańczyka. Zgodził się na niego mój brat więc chciałabym się dowiedzieć o tym, czy ten piesek może być strzyżony?

maltanczyk
Cześć, posiadam w pełni profesjonalną hodowle tego typu psów i uwierz mi bardzo trudno utrzymać u maltańczyka długi i piękny włos. Pamiętaj jednak, że jego sierść rośnie szybko, przy tym czasami łamie się i niszczy się więc żeby miał piękną szatę do samej ziemi należy się nieźle namęczyć. Oczywiście można go obcinać dla ułatwienia pielęgnacji ale konieczności nie ma bo i tak jego włos będzie się wycierał, podcięcia wymagają tylko włos na łapach, żeby nie utrudniał chodzenia. Zapraszam też do tego artykułu (fryzury i strzyżenie) po szczegółowe informacje.

1 Comment

  1. Wiesława 22 lutego 2017 at 07:13

    Mój maltańczyk powinien być piękny, chcę zadbać o jego owłosienie oraz fryzurę. Nie jestem jednak w stanie sama tego zrobić. Gdzie można znaleźć psiego fryzjera we Wrocławiu? Bardzo proszę o poradę, bo mój maltańczyk ma ciągle zmierzwioną sierść, co nie wygląda dobrze.

Leave A Response